Zagadka morderstwa rozwiązana za pomocą… tego selfie! Na zdjęciu znalazło się narzędzie zbrodni [FOTO]

Zupełnie nieoczekiwanie zagadka morderstwa została rozwiązana dzięki selfie dwóch “przyjaciółek”. To właśnie na ich wspólnym zdjęciu znalazło się także narzędzie zbrodni.

 

Sprawa dotyczy morderstwa z marca 2015 roku i dwóch dziewczyn mieszkających w Kanadzie w prowincji Saskatchewan. Dwie przyjaciółki 21-letnia Cheyenne Rose Antoine wraz z 18-letnią Brittney Gargol miały razem pójść na imprezę. W pewnym momencie jednak pomiędzy dziewczynami doszło do kłótni.

 

Następnego dnia obok drogi znaleziono ciało 18-latki. Gargol została uduszona, zaś przy niej znaleziono charakterystyczne narzędzie zbrodni. Jej koleżanka tłumaczyła, że nie pamięta co dokładnie się wydarzyło. Twierdziła, że odłączyła się od koleżanki i wróciła do domu z napotkanym mężczyzną.

 

Jeden ze znajomych dziewczyn zeznał jednak policji, że 21-latka pod wpływem alkoholu wyznała, że zamordowała 18-letnią Brittney. Policjanci szukali dowodów obciążających dziewczynę jednak na próżno.

 

W końcu przełomem okazało się znalezione zdjęcie, które dziewczyny zrobiły na kilka godzin przez zbrodnią. Przy ciele 18-latki znaleziono identyczny charakterystyczny pasek, jaki miała na sobie 21-latka.

 

Funkcjonariusze zauważają, że morderczyni długo próbowała zbijać ich z tropu. Na Facebooku pojawiały się posty, w których twierdziła, że nie może pogodzić się ze śmiercią koleżanki i bardzo za nią tęskni.

 

Znamy już wyrok w sprawie 21-letniej wówczas Cheyenne Rose Antoine. Kobieta została skazana na siedem lat więzienia. W sądzie miała tłumaczyć, że “nigdy sobie nie wybaczy” tego, co się stało.

 

Poniżej selfie, które pomogło na udowodnienie winy podejrzanej:

 

(kd)/rmf24,thesun/Kolejna szansa na dodatkowe 500 zł! Nowy progra...
Nowe korzyści dla rozliczających PIT! Możesz wy...
Wszystko o 300+! Komu się należy? Jak i gdzie z...
DRAMATYCZNY APEL ZBIGNIEWA STONOGI: “Pomó...
Robisz prawo jazdy? UWAŻAJ, możesz zostać UKARANY!
egzamin, prawo jazdy,kierowca,przepisy
WAŻNE ZMIANY dla rodziców! Od teraz będzie jesz...
ZAOSTRZENIE PRZEPISÓW dla NOWYCH KIEROWCÓW! Będ...
egzamin, prawo jazdy,kierowca,przepisy
JUŻ NIE ZABIORĄ CI PRAWA JAZDY! Andrzej Duda po...