Ważna zmiana w usługach Poczty Polskiej. Firmy kurierskie od dawna mają taką opcję! Klienci nie kryją zadowolenia

poczta polska,sms,powiadomienie,telefon do kuriera,

Firmy kurierskie od dawna mają taką opcję, stało się to niejako standardem. W usługach Poczty Polskiej to nowość i ważna zmiana. To oczekiwana i bardzo ważna możliwość dla klientów.

 

Poczta Polska ogłosiła nową funkcję. Już od początku lutego odbiorcy przesyłek kurierskich Poczty Polskiej otrzymują smsowe powiadomienia z numerem telefonu do kuriera doręczającego paczkę. Nowe rozwiązanie umożliwia bezpośredni kontakt z przewoźnikiem i uzgodnienie godziny dostarczenia przesyłki. To pozwoli odbiorcy zaoszczędzić czas, a kurierowi wygodniej zaplanować trasy przejazdu.

 

Jak czytamy w komunikacie Poczty Polskiej w dzień wizyty kuriera klienci dostają automatyczną wiadomość o przykładowej treści: „W dn. 2018-02-12, kurier Adam będzie próbował dostarczyć Twoją przesyłkę nr EE143256789PL. Kontakt do kuriera: tel. 987654321”.

 

Michał Gawryluk, kierownik Działu Rozwoju Usług KEP w Poczcie Polskiej tłumaczy:

“Umożliwienie kontaktu klienta z kurierem pozwoli na zmniejszenie liczby sytuacji, gdy kurier próbujący dostarczyć paczkę nie zastaje nikogo pod wskazanym adresem. Jeśli chcemy, aby odbiorca przesyłki kurierskiej został uprzedzony o doręczeniu pamiętajmy o podaniu jego telefonu na etykiecie adresowej przy nadawaniu paczki. Smsowe powiadomienie o numerze telefonu kuriera należy do nowości na rynku logistycznym, większość firm nie może się nim pochwalić. Poczta, decydując się na takie rozwiązanie, wyprzedza konkurencję i zwiększa satysfakcję swoich klientów.”

 

Poczta Polska walczy z konkurencją i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Odbiorcy w końcu będą mieli możliwość skontaktowania się z kurierem. Smsowe powiadomienia funkcjonują już we wszystkich lokalizacjach w kraju. Zgodnie z zapewnieniami firmy cieszą się dużym zainteresowaniem klientów.

 

(kd)/pocztapolska/Kolejna szansa na dodatkowe 500 zł! Nowy progra...
Nowe korzyści dla rozliczających PIT! Możesz wy...
Wszystko o 300+! Komu się należy? Jak i gdzie z...
DRAMATYCZNY APEL ZBIGNIEWA STONOGI: “Pomó...
Robisz prawo jazdy? UWAŻAJ, możesz zostać UKARANY!
egzamin, prawo jazdy,kierowca,przepisy
WAŻNE ZMIANY dla rodziców! Od teraz będzie jesz...
ZAOSTRZENIE PRZEPISÓW dla NOWYCH KIEROWCÓW! Będ...
egzamin, prawo jazdy,kierowca,przepisy
JUŻ NIE ZABIORĄ CI PRAWA JAZDY! Andrzej Duda po...