Do rozdania zostało jeszcze 381 milionów złotych! To już ostatni dzwonek. Masz tydzień, zbieraj dokumenty

To już praktycznie ostatni dzwonek. Aby stoczyć walkę o rządowa dopłatę zostało już niewiele czasu. Jeszcze tylko 2 tygodnie.

 

Od 2 stycznia zostanie uruchomiona ostatnia pula pieniędzy w ramach programu Mieszkanie dla Młodych. Rząd ma do rozdania jeszcze 381 mln zł. Jak podkreśla Małgorzata Ostrowska, członek zarządu, dyrektor pionu marketingu i sprzedaży w J.W. Construction:

 

“To już ostatnia pula, co oznacza, że wypłaty tych środków muszą być dokonane jeszcze w 2018 roku. Możemy wybrać takie mieszkanie, którego budowa zakończy się w 2018 roku bądź już jest gotowe. Tu apel, aby być czujnym, dokładnie czytać prospekt informacyjny i umowę, żeby być pewnym, że ta dopłata zostanie nam uruchomiona – inwestycja musi się zakończyć w 2018 roku.”

 

Zwracając uwagę na wcześniejsze doświadczenia pieniądze z puli prawdopodobnie rozejdą się w ciągu kilku dni. Eksperci przekonują, że najlepiej już teraz podpisać umowy przedwstępne i deweloperskie, skompletować dokumenty i rozpocząć proces kredytowy przed uruchomieniem środków.

 

(kd)/wp/Kolejna szansa na dodatkowe 500 zł! Nowy progra...
Nowe korzyści dla rozliczających PIT! Możesz wy...
Wszystko o 300+! Komu się należy? Jak i gdzie z...
DRAMATYCZNY APEL ZBIGNIEWA STONOGI: “Pomó...
Robisz prawo jazdy? UWAŻAJ, możesz zostać UKARANY!
egzamin, prawo jazdy,kierowca,przepisy
WAŻNE ZMIANY dla rodziców! Od teraz będzie jesz...
ZAOSTRZENIE PRZEPISÓW dla NOWYCH KIEROWCÓW! Będ...
egzamin, prawo jazdy,kierowca,przepisy
JUŻ NIE ZABIORĄ CI PRAWA JAZDY! Andrzej Duda po...