Poszukiwany listem gończym w końcu sam zgłosił się na komendę. Policjanci byli w podwójnym szoku! Nie uwierzycie co ze sobą przyniósł

Nie często zdarza się, żeby osoba poszukiwana listem gończym sama zgłosiła się na komendę policji. W tym przypadku jednak policjanci byli podwójnie zaskoczeni. Nie uwierzycie co mężczyzna zabrał ze sobą.

 

W miniony czwartek na Komendzie Miejskiej Policji w Gdańsku około godz. 10:00 zjawił się mężczyzna. Pracownika komendy poinformował przywitał dość nietypowo:

 

“Dzień dobry, przyszedłem, bo jestem poszukiwany listem gończym.”

 

Dane osobowe mężczyzny zostały sprawdzone przez policję w systemie. Okazało się, że 37-latek rzeczywiście poszukiwany był listem gończym. Ma do odbycia karę pół roku pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko wymiarowi sprawiedliwości, które popełnił w przeszłości m.in. za składanie fałszywych zeznań.

 

Jednak jego dobrowolne zgłoszenie się na policję zaskakuje jeszcze bardziej. Bowiem mężczyzna zabrał ze sobą wielka torbę podróżną, konsolę do gier i telewizor! Zapewne liczył, że sprzęt stanie się wyposażeniem jego celi.

 

37-latek został zatrzymany, zaś w piątek policjanci doprowadzili go do aresztu śledczego. Odbędzie tam zasądzona mu karę, czyli następne pół roku. Niestety dla niego ten czas będzie musiał spędzić bez swojej konsoli.

 

(kd)/onet,gdansk.policja/Kolejna szansa na dodatkowe 500 zł! Nowy progra...
Nowe korzyści dla rozliczających PIT! Możesz wy...
Wszystko o 300+! Komu się należy? Jak i gdzie z...
DRAMATYCZNY APEL ZBIGNIEWA STONOGI: “Pomó...
Robisz prawo jazdy? UWAŻAJ, możesz zostać UKARANY!
egzamin, prawo jazdy,kierowca,przepisy
WAŻNE ZMIANY dla rodziców! Od teraz będzie jesz...
ZAOSTRZENIE PRZEPISÓW dla NOWYCH KIEROWCÓW! Będ...
egzamin, prawo jazdy,kierowca,przepisy
JUŻ NIE ZABIORĄ CI PRAWA JAZDY! Andrzej Duda po...