Prezydent zniósł wizy dla Polaków i poszerzył granice. Teraz możemy wyjechać aż na 10 dni bez żadnych opłat

Przepisy wejdą w życie już 1 stycznia 2018 roku.To dobra wiadomość dla Polaków. Zniesiono nam wizy, będziemy mogli wyjechać aż na 10 dni nie ponosząc dodatkowych kosztów.

 

O planowanych zmianach poinformowała administracja prezydencka na swojej stronie internetowe. Prezydent Aleksander Łukaszenka przedłużył dla nas możliwość podróżowania po Białorusi do 10 dni.

 

“Na terenie Brześcia i obwodu brzeskiego, a także Grodna i obwodu grodzieńskiego zwiększono ilość przejść granicznych, przez które będzie można wjechać na Białoruś bez konieczności posiadania wizy. Utworzono przejścia graniczne na dworcach kolejowych i lotniskach. Możliwy okres pobytu przedłużono do 10 dni.”

 

Do tej pory turyści odwiedzić mogli jedynie rejon grodzieński oraz teren Białoruskiego Parku Narodowego. Wymyślony przez gabinet prezydenta projekt znacznie ułatwia turystom podróżowanie po Białorusi. Poza wydłużeniem możliwości pobytu poszerzono także granice stref bezwizowych.

 

Od nowego roku bez wizy będzie można również zwiedzić miasto Brześć, oraz rejony brzeski, prużański, żabinkowski, kamieniecki i swisłocki.

 

(kd)/radiozet/Kolejna szansa na dodatkowe 500 zł! Nowy progra...
Nowe korzyści dla rozliczających PIT! Możesz wy...
Wszystko o 300+! Komu się należy? Jak i gdzie z...
DRAMATYCZNY APEL ZBIGNIEWA STONOGI: “Pomó...
Robisz prawo jazdy? UWAŻAJ, możesz zostać UKARANY!
egzamin, prawo jazdy,kierowca,przepisy
WAŻNE ZMIANY dla rodziców! Od teraz będzie jesz...
ZAOSTRZENIE PRZEPISÓW dla NOWYCH KIEROWCÓW! Będ...
egzamin, prawo jazdy,kierowca,przepisy
JUŻ NIE ZABIORĄ CI PRAWA JAZDY! Andrzej Duda po...