Policjanci nie wierzyli własnym oczom. Kobieta “naprawiła” samochód za pomocą taśmy klejącej i wyjechała nim na ulicę [FOTO]

policja, kontrola,tasma klejaca,macgyver,oswiecim

Policjanci nie wierzyli własnym oczom, nie mogli też uwierzyć w pomysłowość kobiety. “Naprawiła” samochód za pomocą taśmy klejącej i wyjechała na ulicę.

 

Nietypowa kontrola drogowa miała miejsce 6 lutego w Oświęcimiu. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oświęcimskiej komendy Policji zauważyli samochód z uszkodzonymi drzwiami naprawionymi w niespotykany sposób.

 

Jak czytamy na stronie małopolskiej policji:

“Bohater serialu przygodowego MacGyver, szarej taśmy technicznej używał w wielu ekstremalnych sytuacjach. Policjanci z oświęcimskiej drogówki, ujawnili jak z jej mocujących właściwości korzystała jedna z kierujących.”

 

Policjanci zatrzymali do kontroli samochód twierdząc, że ewidentnie coś jest z nim nie tak. Nie dało się ukryć, że drzwi kierowcy były kompletnie uszkodzone. Podczas zatrzymania Toyoty kierująca pojazdem kobieta usiłowała uchylić okno, kiedy to się nie powiodło znalazła inny sposób. Wysiadła do policjantów drzwiami od strony pasażera.

 

Kobieta nie mogła zrozumieć pouczeń policjantów. Funkcjonariusze starali się tłumaczyć kobiecie, że jazda autem z takimi uszkodzeniami jest niedozwolona.

 

“Kobieta wyjaśniła, że samochód z uszkodzonymi drzwiami został zakupiony kilka dni wcześniej, a ona nie zdawała sobie sprawy, że nie może się nim poruszać (pomimo tego, że samochód nie miał ważnych badań technicznych” – czytamy dalej w raporcie.

 

Skutkiem niewiedzy kobiety i próby samodzielnego “naprawienia” samochodu był mandat karny oraz odholowanie samochodu z miejsca kontroli drogowej.

 

 

(kd)/malopolskapolicja,twitter/Kolejna szansa na dodatkowe 500 zł! Nowy progra...
Nowe korzyści dla rozliczających PIT! Możesz wy...
Wszystko o 300+! Komu się należy? Jak i gdzie z...
DRAMATYCZNY APEL ZBIGNIEWA STONOGI: “Pomó...
Robisz prawo jazdy? UWAŻAJ, możesz zostać UKARANY!
egzamin, prawo jazdy,kierowca,przepisy
WAŻNE ZMIANY dla rodziców! Od teraz będzie jesz...
ZAOSTRZENIE PRZEPISÓW dla NOWYCH KIEROWCÓW! Będ...
egzamin, prawo jazdy,kierowca,przepisy
JUŻ NIE ZABIORĄ CI PRAWA JAZDY! Andrzej Duda po...