Podpaliły twarz  dziewczynki, a chłopcu groziły odcięciem głowy. To jednak postawa matki dzieci przeraża najbardziej

dziecko,strach,bol

To co wydarzyło się w życiu dwójki małych dzieci to jakiś dramat. Te wspomnienia na pewno długo pozostaną w ich pamięci.

 

Do wydarzeń poszło w amerykańskim stanie Massachusetts. Dwie siostry 51-letnia Peggy LaBossiere i 40-letnia Rachel Hilaire dokonały na 5-letniej dziewczynce rytuału voodoo. Wszystkie ich działania miały na celu wypędzenie z ciała dziecka demona.

 

Cała sprawę zrelacjonował policji 8-letni brat dziewczynki. Siostry-szamanki związały 5-latkę, następnie podpaliły jej twarz. W ciało dziewczynki, jej ramię i szyję, wbijały igły, aby pobrać krew. Jej oczy natomiast zostały polane lepką substancją.

 

Kobiety groziły także 8-latkowi. Miały mu zagrozić, że odetną jego głowę maczetą. Mówiły, że chłopiec jest zepsuty i “chce uprawiać seks z dziewczynkami”. On także został podpalony.

 

Okaleczona dziewczynka trafiła do szpitala z oparzeniami trzeciego stopnia. To właśnie wtedy do akcji wkroczyły służby i zatrzymały sprawców okaleczenia.

 

Postawa matki dzieci jednak przeraża najbardziej. Rytuał został bowiem odprawiony na jej życzenie. Narzekała, że jej córka jest niegrzeczna, dlatego zatrudniła kobiety. “Szamanki” twierdzą, że często odprawiają oczyszczające rytuały na swoich znajomych i bliskich. Zazwyczaj ograniczają się jednak do śpiewania modlitw i smarowania olejkiem eukaliptusowym.

 

Z uwagi na udział matki w całym zdarzeniu kobieta trafiła do szpitala psychiatrycznego. Siostry-szamanki natomiast czekają na proces, który rozpocznie się już 7 lutego.

 

(kd)/rmf24/Kolejna szansa na dodatkowe 500 zł! Nowy progra...
Nowe korzyści dla rozliczających PIT! Możesz wy...
Wszystko o 300+! Komu się należy? Jak i gdzie z...
DRAMATYCZNY APEL ZBIGNIEWA STONOGI: “Pomó...
Robisz prawo jazdy? UWAŻAJ, możesz zostać UKARANY!
egzamin, prawo jazdy,kierowca,przepisy
WAŻNE ZMIANY dla rodziców! Od teraz będzie jesz...
ZAOSTRZENIE PRZEPISÓW dla NOWYCH KIEROWCÓW! Będ...
egzamin, prawo jazdy,kierowca,przepisy
JUŻ NIE ZABIORĄ CI PRAWA JAZDY! Andrzej Duda po...