Niemcy pokazali nagranie z wypadku, które porusza i bije w sieci rekordy popularności. To wstrząsające, ale tak się dzieje naprawdę! [VIDEO]

Akcję popierają wszystkie służby, zarówno policja, straż pożarna, jak i pogotowie. Film ma być przestrogą i apelem skierowanym do wszystkich uczestników ruchu drogowego.

 

Kobieta ginie w wypadku samochodowym, podczas gdy jej syn ze znajomymi filmuje wypadek samochodowy, a nagrania i zdjęcia udostępnia innym. Taki sposób zachowania to spore utrudnienie w pracy służb ratunkowych. Warto tu zaznaczyć, że dopiero po jakimś czasie chłopak orientuje się, że w wypadku zginęła jego matka.

 

Film bije w sieci rekordy popularności. Policja, straż pożarna i ratownicy medyczni w pełni popierają akcję i liczą, że po obejrzeniu nagrania wiele osób zastanowi się co jest w takich wypadkach ważniejsze – ratowanie ludzkiego życia czy chwalenie się zdjęciami z miejsca zdarzenia.

 

To autorski projekt stworzony przez Elenę Walter i Emanuela Zandera-Fusillo (przy współpracy strażaków z Osnabrück) w ramach pracy magisterskiej na uniwersytecie w Dortmundzie. Nagranie zostało udostępnione w internecie, a wyniki jego popularności są zaskakujące.

 

Na Youtube ma już 696 271 wyświetleń, zaś na Facebooku zostało wyświetlone już 207 tys. razy i udostępnione 2,5 tys. razy. Autorzy nagrania nie spodziewali się aż takiego wyniku. Mają jednak nadzieję, że jego publikacja przyniesie pozytywne efekty i sprowokuje do społecznej dyskusji na temat takich zachowań.

 

Koniecznie obejrzyjcie nagranie:

Schaulustige #SeiKeinGaffer

Aufgrund der vielen Fassungen, die inzwischen kursieren, hier unserer Film im Original und in 4K!#seikeingaffer #schaulustigeUnser Dank gilt allen, die das Projekt möglich gemacht haben!Feuerwehr Osnabrück Freiwillige Feuerwehr Stadtmitte Bürgerverein Wüste Osnabrück e.V.Sparkasse Osnabrück

Publié par Blickfänger GbR sur dimanche 31 décembre 2017

(kd)/mypolacy,facebook,yt/Kolejna szansa na dodatkowe 500 zł! Nowy progra...
Nowe korzyści dla rozliczających PIT! Możesz wy...
Wszystko o 300+! Komu się należy? Jak i gdzie z...
DRAMATYCZNY APEL ZBIGNIEWA STONOGI: “Pomó...
Robisz prawo jazdy? UWAŻAJ, możesz zostać UKARANY!
egzamin, prawo jazdy,kierowca,przepisy
WAŻNE ZMIANY dla rodziców! Od teraz będzie jesz...
ZAOSTRZENIE PRZEPISÓW dla NOWYCH KIEROWCÓW! Będ...
egzamin, prawo jazdy,kierowca,przepisy
JUŻ NIE ZABIORĄ CI PRAWA JAZDY! Andrzej Duda po...