NAGŁY ZWROT akcji w sprawie nowych kierowców! Przyszli kierowcy przestraszyli się zmian w egzaminach na prawo jazdy

egzamin, prawo jazdy,kierowca,przepisy

Przyszli kierowcy na poważnie przestraszyli się planowanych zmian w egzaminach na prawo jazdy. Tłumnie pojawili się w szkołach jazdy, aby zdążyć z egzaminem jeszcze przed czerwcem. Okazuje się jednak, że nastąpił nagły zwrot akcji w sprawie nowych kierowców.

 

Jak informuje “Rzeczpospolita” surowsze przepisy, okres próbny świeżo upieczonych kierowców i zielony listek znów mają zostać odsunięte w czasie. I to po raz piąty.

 

Jak nieoficjalnie dowiedział się dziennik Ministerstwo Cyfryzacji rozważa przesunięcie terminu wejścia w życie rozbudowanej ewidencji kierowców.

 

“Przyszli kierowcy, którzy w styczniu tłumnie ruszyli do szkół nauki jazdy, by zdać egzamin na prawo jazdy przed 4 czerwca 2018 r. mogą spać spokojnie. Wszystko wskazuje na to, że będą mieć więcej czasu.”

 

Jak dalej czytamy w “Rz”: “Projekt ma być gotowy już w marcu. Jeśli tak się stanie, zmiany dla kierowców zostaną odsunięte w czasie po raz piąty (po raz pierwszy miały wejść w życie w styczniu 2013 r.)”.

 

Powodem zmiany decyzji mają być złe doświadczenia związane z wprowadzeniem w 2017 r. rozbudowanej centralnej ewidencji pojazdów CEPiK 2.0.

 

Jeśli informacje się potwierdzą kandydaci na kierowców znów będą mogli odetchnąć z ulgą i nie spieszyć się ze zdaniem egzaminu do czerwca.

 

>> SPRAWDŹ jakie zmiany zapowiedziano dla nowych kierowców<<

 

(kd)/rp/Kolejna szansa na dodatkowe 500 zł! Nowy progra...
Nowe korzyści dla rozliczających PIT! Możesz wy...
Wszystko o 300+! Komu się należy? Jak i gdzie z...
DRAMATYCZNY APEL ZBIGNIEWA STONOGI: “Pomó...
Robisz prawo jazdy? UWAŻAJ, możesz zostać UKARANY!
egzamin, prawo jazdy,kierowca,przepisy
WAŻNE ZMIANY dla rodziców! Od teraz będzie jesz...
ZAOSTRZENIE PRZEPISÓW dla NOWYCH KIEROWCÓW! Będ...
egzamin, prawo jazdy,kierowca,przepisy
JUŻ NIE ZABIORĄ CI PRAWA JAZDY! Andrzej Duda po...