Kierowca nie popisał się umiejętnościami. Zachowanie kierowcy wprawiło policjantów w osłupienie, teraz musi zapłacić prawie 2 tysiące mandatu!

Policjanci srogo ukarali jednego z kierowców. Podczas weekendowej kontroli mężczyzna nie zatrzymał się do rutynowej kontroli. Policjanci szybko ustalili co było powodem jego ucieczki.

 

Do zdarzenia doszło w ubiegły weekend w godzinach porannych w Bzowie. Policjanci ze świdnickiej drogówki postanowili zatrzymać do kontroli jeden z przejeżdżających pojazdów. Zachowanie kierowcy wprawiło ich w osłupienie.

 

Pojazd natychmiast oddalił się z miejsca ze zwiększoną prędkością łamiąc przy okazji sporo przepisów drogowych. Policjanci ruszyli w pościg za kierowcą. Okazało się, że nie odjechał daleko. Nie dostosował prędkości do warunków na drodze, wpadł w poślizg i wjechał w płot.

 

Mężczyzna jednak nie odpuścił. Usiłować ukryć się między budynkami. Szybko jednak wpadł w ręce policji. Funkcjonariusze szybko ustalili dlaczego mężczyzna uciekał. Okazało się, że 28-latek z Bydgoszczy chciał uniknąć kontroli, bo nie posiadał prawa jazdy. Ponadto był poszukiwany do ustalenia miejsca zamieszkania.

 

Po zakończeniu czynności mężczyzna został zwolniony, nie obyło się jednak bez srogiej kary. Został ukarany mandatami o łącznej wartości 1750 złotych.

 

(kd)/eska/Kolejna szansa na dodatkowe 500 zł! Nowy progra...
Nowe korzyści dla rozliczających PIT! Możesz wy...
Wszystko o 300+! Komu się należy? Jak i gdzie z...
DRAMATYCZNY APEL ZBIGNIEWA STONOGI: “Pomó...
Robisz prawo jazdy? UWAŻAJ, możesz zostać UKARANY!
egzamin, prawo jazdy,kierowca,przepisy
WAŻNE ZMIANY dla rodziców! Od teraz będzie jesz...
ZAOSTRZENIE PRZEPISÓW dla NOWYCH KIEROWCÓW! Będ...
egzamin, prawo jazdy,kierowca,przepisy
JUŻ NIE ZABIORĄ CI PRAWA JAZDY! Andrzej Duda po...