1 2 3 4 5

Średnia ocen:
Brak ocen!

Branża: Radca prawny
Imię: Jolanta
Nazwisko: Wolska
Adres: ul. Ruska 18/31 50-079 Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Telefon komórkowy: 733555333
E-mail: kancelariawmc@gmail.com
WWW: http://wmc.com.pl/
Nazwa biura: Kancelaria Prawna WMC
Opis i specjalnosci: Kancelaria WMC radcy Jolanty Wolska świadczy pomoc na rynku już od trzech lat. Pozwala jej to na zastosowanie zdobytego doświadczenia a jednocześnie zachowanie świeżej oceny na kwestie z dzieciny prawa i gospodarki. Dzięki sporemu wachlarzowi oferowanych usług Kancelaria WMC realizuje pełną obsługę prawną firm.

Pośród rozmaitych obszarów prawa kancelaria WMC zajmuje się m.in. prawem budowlanym (udzielając wsparcia zarówno inwestorowi, jak jak i również budowniczym-deweloperom czy też inspektorom), prawem gospodarczym jak również prawem pracy (w tym złożonymi sferami mobbingu i nietolerancji). Obsługa prawna firm znaczy nie tylko świadczenie porad z obszaru prawa, ale też reprezentacja klienta w sądach i gwarantuje wsparcie przedsadowe. Poza tym kancelaria WMC zapewnia wsparcie na każdym etapie działania przedsiębiorstwa – od chwili zakładania aż likwidację – stanowiąc pełnomocnika np.: przed KRS, tworzy wszelkie dokumenty prawne niezbędne w firmach (łącznie z regulaminami, umowami, itd.) a nawet para się sprawami windykacyjnymi.

Kancelaria WMC obsługuje firmy każdego rodzaju jak i o różnym kapitale. Zakres świadczonych usług jak również ich koszt jest ustalany dla każdego klienta indywidualnie jako osobna oferta. Takiego rodzaju rozwiązanie dość często jest wybierane przez firmy, które potrzebują wsparcia prawnego, acz nie potrzebują obowiązkowo ciągłego posiadania własnego radcy prawnego.

WMC Jolanta Wolska ma swoją siedzibę we Wrocławiu i jest założona i prowadzona przez absolwentkę UPAiE.