Gangster ukrywał się przed policją przez 5 lat. Wpadł przez sentyment, zdecydowanie nie przemyślał swojej taktyki

Aż ciężko uwierzyć, że mężczyzna, który sprawnie ukrywał się przed policją przez 5 poprzednich lat wpadł przez jeden błąd. Cóż, okazuje się, że gangstera zgubił sentyment.

 

41-letni mieszkaniec Lubomierza (woj. dolnośląskie) od 2013 roku poszukiwany był listem gończym. Policja podejrzewała, że w okresie świątecznym mężczyzna może chcieć wrócić w swoje rodzinne strony. I mieli rację! Prawdopodobnie poszukiwany, jak większość osób w jego sytuacji oczekiwał, że w tym czasie policjanci nie pracują. To go jednak zgubiło.

 

Na chwilę obecną nie wiadomo gdzie przestępca ukrywał się przez te 5 lat. Pewne jest jedno, jego nieprzemyślana taktyka i sentyment pozwoliły policji na jego zatrzymanie. W okolicach Bożego Narodzenia poszukiwany postanowił powrócić w rodzinne strony.

 

“Ten schemat myślenia jednego z mieszkańców złamali dzielnicowi z Lubomierza. Po uzyskaniu informacji i przy wsparciu policjantów kryminalnych zatrzymali 41-letniego mężczyznę” – informuje policja.

 

Poszukiwany mężczyzna ma do odbycia karę pozbawienia wolności za udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Poszukiwany został już osadzony w więzieniu.

 

(kd)/dolnoslaskapolicja,fakt/Kolejna szansa na dodatkowe 500 zł! Nowy progra...
Nowe korzyści dla rozliczających PIT! Możesz wy...
Wszystko o 300+! Komu się należy? Jak i gdzie z...
DRAMATYCZNY APEL ZBIGNIEWA STONOGI: “Pomó...
Robisz prawo jazdy? UWAŻAJ, możesz zostać UKARANY!
egzamin, prawo jazdy,kierowca,przepisy
WAŻNE ZMIANY dla rodziców! Od teraz będzie jesz...
ZAOSTRZENIE PRZEPISÓW dla NOWYCH KIEROWCÓW! Będ...
egzamin, prawo jazdy,kierowca,przepisy
JUŻ NIE ZABIORĄ CI PRAWA JAZDY! Andrzej Duda po...