adwokat,komornik,radca prawny,notariusz

Dziś jest Piątek 18 kwietnia 2014 r.
Szukaj
Skuteczny Adwokat       Wiadomości       Mec. Marcin Zając Prawnikiem Listopada Małopolski
Dołącz do nas: 

 
 • Kryterium jakości dla zamówień publicznych, których przedmiotem są usługi

  Kryterium jakości dla zamówień publicznych, których przedmiotem są usługi

  Zdaniem Prawnika: Justyna Kyć z Kancelarii Ślązak, Zapiór i Wspólnicy: Jak natomiast stosować kryterium jakości w stosunku do usług? Skoro kryteria oceny ofert nie mogą dotyczyć właściwości wykonawcy, to jak prawidłowo ocenić jakość świadczonych przez niego usług?

 • Nasz Patronat: KONGRES WINDYKACYJNY V edycja

  Nasz Patronat: KONGRES WINDYKACYJNY V edycja

  Kongres odbędzie się w dniach 21-22 maja 2014 r. w Warszawie. Zapraszamy Państwa do wyboru jednej z dwóch sekcji tematycznych: Skuteczny outsourcing usług windykacyjnych część II vs. Skuteczne Zabezpieczenia Należności  – w praktyce.

 • Najpopularniejsze książki prawnicze 2013 w rankingu księgarni LexisNexis

  Najpopularniejsze książki prawnicze 2013 w rankingu księgarni LexisNexis


  Początek roku to dobry czas na podsumowanie minionego roku oraz przypomnienie ważnych tytułów, które pojawiły się na rynku wydawnictw prawniczych.

 • TERMIN ZAWARCIA UMOWY PRZYRZECZONEJ

  TERMIN ZAWARCIA UMOWY PRZYRZECZONEJ

  Zdaniem Prawnika: Anna Kasza z Kancelarii Ślązak, Zapiór i Wspólnicy: Umowa przedwstępna obok funkcji pomocniczej w procesie zawierania umów, pełni także funkcję gwarancyjna. Daje ona pewne poczucie pewności i zapewnia dojście do skutku umowy przyrzeczonej, po spełnieniu się określonych wymagań.

 • Gwałt już ścigany z urzędu

  Gwałt już ścigany z urzędu

  Do tej pory tego typu przestępstwa ścigane były na wniosek pokrzywdzonego, a od teraz ścigane będą z urzędu.


 • WIADOMOŚCI
 • 23 grudnia 2011

  Mec. Marcin Zając Prawnikiem Listopada Małopolski

  Każda epoka ma swe charakterystyczne typy przestępstw, a co za tym idzie – także szczególnie wyspecjalizowanych Skutecznych Prawników. Znakiem naszych czasów jest tzw. „przestępczość białych kołnierzyków”. Fachowcem od niej jest zaś nasz listopadowe Laureat z Województwa Małopolskiego, adwokat Marcin Zając.

   

  Opisując swoje zainteresowania zawodowe mec. Zając pisze: „Specjalizacją Kancelarii jest prawo karne, prawo karne gospodarcze - white collar crime, prawo karne skarbowe, prawo wykroczeń oraz prawo karne wykonawcze. Sprawy karne dominują w praktyce Kancelarii.

  Kancelaria prowadzi wydzieloną praktykę dotycząca problematyki odpowiedzialności karnej za przestępstwa narkotykowe. Usługi prawne w sprawach karnych dotyczących produkcji, wprowadzania do obrotu, udzielania oraz posiadania narkotyków i środków odurzających obejmują pomoc prawną przy przestępstwach popełnionych w związku z uzależnieniem od narkotyków i środków odurzających.

  Posiadamy doświadczenie w zakresie przestępczości zorganizowanej, w tym o charakterze przestępstw gospodarczych i karnych skarbowych.

  Przestępstwa gospodarcze tzw. white collar crime uregulowane są w kodeksie karnym i wielu innych ustawach. Praktyka w tym obszarze obejmuje poza obroną w postępowaniu przygotowawczym i sądowym także analizę i doradztwo w przedmiocie oceny ryzyka odpowiedzialności karnej za podejmowane decyzje biznesowe oraz ich skutki w zakresie prawa karnego. Zajmujemy się zagadnieniami odpowiedzialności karnej z ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu”.

  Klienci Pana Mecenasa chwalą: „Bardzo dobra Kancelaria. Kompetentni, rzeczowi. Fachowe podejście do Klienta i możliwość indywidualnego negocjowania ceny. Można liczyć na doradztwo i precyzyjne wyjaśnienia wątpliwości. Informacje udzielane od razu. Umawia się na określona godzinę. Nie trzeba czekać. Szczerze polecam!”; „Kancelaria na wysokim poziomie pod każdym względem, jestem bardzo zadowolony. Kompetentni i pracowici, znający się na trudnych problemach. Zostałem przyjęty pomimo późnych godzin wieczornych, bo sytuacja była nagła i paląca. Pełen profesjonalizm i wyjście na przeciw problemowi klienta. W moim wypadku bardzo trudnego i w krytycznym dla mnie momencie”. Tym pozytywnym opiniom wtórują nasi Użytkownicy: „Najlepszy Adwokat w Krakowie! Sprawę przedstawił mi bardzo jasno i konkretnie. Jest wyjątkowo sympatyczny, posiada nadzwyczajne bardzo ludzkie podejście do klienta i jego problemów. W kancelarii pracują bardzo pomocni i mili ludzie”; „Wcale nie dziwi mnie tyle dobrych opinii o tej kancelarii. Mają bardzo dobry kontakt z klientami, choć faktycznie dość trudno dostać się do nich. Czekałem długo w kolejce w pełnej interesantów recepcji.
  Realnie czułem ich pomoc w mojej sprawie, że mam w Nich oparcie, że w razie potrzeby mogę liczyć na ich interwencję - czułem się po prostu bezpiecznie. A to przy emocjach i stresie towarzyszących tego typu sprawom karnym jest to bezcenne i warte każdych pieniędzy. Z całego serca polecam kancelarie – są konkretni, waleczni, zorientowani na wygraną, posiadają dużą wiedzę”.

  Panu Mecenasowi serdecznie gratulujemy i życzymy... wielu „białych kołnierzyków” do obrony!

  Zespół Redakcyjny
  SkutecznyAdwokat.pl

  Czytaj również: http://www.solidnyadwokat.pl/prawnik,31184,marcin-zajac,adwokat,.html

    • Skomentuj artykuł

 • Komentarze (0)


Dodaj adwokata

Najciekawsze Opinie


1

Artykuły Specjalne


Wybrane z forum
All rights reserved 2012 SkutecznyAdwokat.pl