adwokat,komornik,radca prawny,notariusz

Dziś jest Niedziela 20 kwietnia 2014 r.
Szukaj
Skuteczny Adwokat       Wiadomości       Mec. Dariusz Jasak Prawnikiem Września Województwa Łódzkiego
Dołącz do nas: 

 
 • Kryterium jakości dla zamówień publicznych, których przedmiotem są usługi

  Kryterium jakości dla zamówień publicznych, których przedmiotem są usługi

  Zdaniem Prawnika: Justyna Kyć z Kancelarii Ślązak, Zapiór i Wspólnicy: Jak natomiast stosować kryterium jakości w stosunku do usług? Skoro kryteria oceny ofert nie mogą dotyczyć właściwości wykonawcy, to jak prawidłowo ocenić jakość świadczonych przez niego usług?

 • Nasz Patronat: KONGRES WINDYKACYJNY V edycja

  Nasz Patronat: KONGRES WINDYKACYJNY V edycja

  Kongres odbędzie się w dniach 21-22 maja 2014 r. w Warszawie. Zapraszamy Państwa do wyboru jednej z dwóch sekcji tematycznych: Skuteczny outsourcing usług windykacyjnych część II vs. Skuteczne Zabezpieczenia Należności  – w praktyce.

 • Najpopularniejsze książki prawnicze 2013 w rankingu księgarni LexisNexis

  Najpopularniejsze książki prawnicze 2013 w rankingu księgarni LexisNexis


  Początek roku to dobry czas na podsumowanie minionego roku oraz przypomnienie ważnych tytułów, które pojawiły się na rynku wydawnictw prawniczych.

 • TERMIN ZAWARCIA UMOWY PRZYRZECZONEJ

  TERMIN ZAWARCIA UMOWY PRZYRZECZONEJ

  Zdaniem Prawnika: Anna Kasza z Kancelarii Ślązak, Zapiór i Wspólnicy: Umowa przedwstępna obok funkcji pomocniczej w procesie zawierania umów, pełni także funkcję gwarancyjna. Daje ona pewne poczucie pewności i zapewnia dojście do skutku umowy przyrzeczonej, po spełnieniu się określonych wymagań.

 • Gwałt już ścigany z urzędu

  Gwałt już ścigany z urzędu

  Do tej pory tego typu przestępstwa ścigane były na wniosek pokrzywdzonego, a od teraz ścigane będą z urzędu.
 • WIADOMOŚCI
 • 14 października 2011

  Mec. Dariusz Jasak Prawnikiem Września Województwa Łódzkiego

  Jak czytamy w Jego biogramie ze strony internetowej Kancelarii http://www.jasak.pl: „W latach 1998-2003 odbył stacjonarne studia prawnicze na Uniwersytecie Łódzkim ukończone z wynikiem bardzo dobrym. W latach 2004-2008 odbył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi zakończoną zdaniem egzaminu radcowskiego z wynikiem bardzo dobrym plus. W latach 2005 - 2008 prowadził własną działalność gospodarczą związaną z doradztwem i obsługą prawną. W 2008 r., po uzyskaniu tytułu zawodowego radcy prawnego założył własną kancelarię. Specjalizuje się w problematyce prawa cywilnego, gospodarczego, prawa pracy, a także w prowadzeniu sporów sądowych”.

   

  Z kolei Klienci/Użytkownicy piszą: „Profesjonalista w 100%. Potwierdzam, iż jest świetny w sprawach gospodarczych. Wygrał dla nas sprawę, którą inni prawnicy oceniali jako przegraną. Poza tym jest miłym i sympatycznym człowiekiem, z rewelacyjnym podejściem do Klienta”; „Gorąco polecam pana Dariusza Jasaka. Bardzo profesjonalny kontakt, bardzo dobre, niekonwencjonalne i przede wszystkim skuteczne pomysły. Wygrał sprawę, która wyglądała na beznadziejną”; „Chciałam polecić Pana mec. Jasaka jako wybornego znawcę procesu sądowego. Dzięki swoim umiejętnościom i pasji w wykonywaniu zawodu wygrał bardzo trudną sprawę. Współczułam swojemu przeciwnikowi i jego pełnomocnikowi, który nie był w stanie odeprzeć argumentów mec. Jasaka. Szczególnie zaimponował mi, gdy zaproponował koncepcję poprowadzenia sprawy, która wydawała mi się ryzykowna, ale zaufałam Mu i nie żałuję. W sporach sądowych nie ma sobie równych”; „Pan Dariusz to niesamowity Człowiek. Jako Prawnik jest bardzo skrupulatny, rzetelny i bardzo dobrze przygotowany do swojego fachu. Widać, że praca, którą wykonuje jest jego pasją. Przy kontakcie zauważa się dużą kulturę osobistą, profesjonalizm i kompetencję. Informacje na temat sprawy przekazywane są natychmiast. Z pełnym przekonaniem polecam usługi Pana Dariusza”.

   

  Pozostaje nam przyłączyć się do zachęt i rekomendacji, zaś Panu Mecenasowi i Jego Klientom złożyć serdeczne gratulacje!

  Zespół Redakcyjny

  SkutecznyAdwokat.pl

   

  O mec. Jasaku czytaj również: http://www.skutecznyadwokat.pl/znajdz-i-ocen/radca-prawny/prawnik/radca-prawny/dariusz-jasak,10336

   

   

   

   

    • Skomentuj artykuł

 • Komentarze (0)


Dodaj adwokata

Najciekawsze Opinie


1

Artykuły Specjalne


Wybrane z forum
All rights reserved 2012 SkutecznyAdwokat.pl