Ważna zmiana w usługach Poczty Polskiej. Firmy kurierskie od dawna mają taką opcję! Klienci nie kryją zadowolenia

poczta polska,sms,powiadomienie,telefon do kuriera,

Firmy kurierskie od dawna mają taką opcję, stało się to niejako standardem. W usługach Poczty Polskiej to nowość i ważna zmiana. To oczekiwana i bardzo ważna możliwość dla klientów.

 

Poczta Polska ogłosiła nową funkcję. Już od początku lutego odbiorcy przesyłek kurierskich Poczty Polskiej otrzymują smsowe powiadomienia z numerem telefonu do kuriera doręczającego paczkę. Nowe rozwiązanie umożliwia bezpośredni kontakt z przewoźnikiem i uzgodnienie godziny dostarczenia przesyłki. To pozwoli odbiorcy zaoszczędzić czas, a kurierowi wygodniej zaplanować trasy przejazdu.

 

Jak czytamy w komunikacie Poczty Polskiej w dzień wizyty kuriera klienci dostają automatyczną wiadomość o przykładowej treści: „W dn. 2018-02-12, kurier Adam będzie próbował dostarczyć Twoją przesyłkę nr EE143256789PL. Kontakt do kuriera: tel. 987654321”.

 

Michał Gawryluk, kierownik Działu Rozwoju Usług KEP w Poczcie Polskiej tłumaczy:

“Umożliwienie kontaktu klienta z kurierem pozwoli na zmniejszenie liczby sytuacji, gdy kurier próbujący dostarczyć paczkę nie zastaje nikogo pod wskazanym adresem. Jeśli chcemy, aby odbiorca przesyłki kurierskiej został uprzedzony o doręczeniu pamiętajmy o podaniu jego telefonu na etykiecie adresowej przy nadawaniu paczki. Smsowe powiadomienie o numerze telefonu kuriera należy do nowości na rynku logistycznym, większość firm nie może się nim pochwalić. Poczta, decydując się na takie rozwiązanie, wyprzedza konkurencję i zwiększa satysfakcję swoich klientów.”

 

Poczta Polska walczy z konkurencją i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Odbiorcy w końcu będą mieli możliwość skontaktowania się z kurierem. Smsowe powiadomienia funkcjonują już we wszystkich lokalizacjach w kraju. Zgodnie z zapewnieniami firmy cieszą się dużym zainteresowaniem klientów.

 

(kd)/pocztapolska/Ważna zmiana w usługach Poczty Polskiej. Firmy ...
poczta polska,sms,powiadomienie,telefon do kuriera,
Co grozi za “szeryfowanie” na drodz...
szeryf,przepisy drogowe,policja,kara,mandat
Rewolucyjne zmiany w Kodeksie pracy. Umowy, war...
praca,pracownik,pracodawca,umowa o prace,kodeks pracy
NAGŁY ZWROT akcji w sprawie nowych kierowców! P...
egzamin, prawo jazdy,kierowca,przepisy
W głowie się nie mieści z czym ludzie potrafią ...
numer alarmowy,112,centrum powiadamiania ratunkowego,ratunek,pomoc,
Jechali pod prąd, stracili panowanie nad kierow...
olsztyn,policja,wypadek,pijany,kierowca
Właśnie dlatego nie powinniśmy wyprzedzać prawy...
wyprzedzanie,prawym pasem,manewr,wypadek,kolizja,samochód
Znamy wysokość waloryzacji emerytur i rent w 20...
emerytura,waloryzacja,renta,emeryci,rencisci,wskaznik waloryzaci