Do rozdania zostało jeszcze 381 milionów złotych! To już ostatni dzwonek. Masz tydzień, zbieraj dokumenty

To już praktycznie ostatni dzwonek. Aby stoczyć walkę o rządowa dopłatę zostało już niewiele czasu. Jeszcze tylko 2 tygodnie.

 

Od 2 stycznia zostanie uruchomiona ostatnia pula pieniędzy w ramach programu Mieszkanie dla Młodych. Rząd ma do rozdania jeszcze 381 mln zł. Jak podkreśla Małgorzata Ostrowska, członek zarządu, dyrektor pionu marketingu i sprzedaży w J.W. Construction:

 

„To już ostatnia pula, co oznacza, że wypłaty tych środków muszą być dokonane jeszcze w 2018 roku. Możemy wybrać takie mieszkanie, którego budowa zakończy się w 2018 roku bądź już jest gotowe. Tu apel, aby być czujnym, dokładnie czytać prospekt informacyjny i umowę, żeby być pewnym, że ta dopłata zostanie nam uruchomiona – inwestycja musi się zakończyć w 2018 roku.”

 

Zwracając uwagę na wcześniejsze doświadczenia pieniądze z puli prawdopodobnie rozejdą się w ciągu kilku dni. Eksperci przekonują, że najlepiej już teraz podpisać umowy przedwstępne i deweloperskie, skompletować dokumenty i rozpocząć proces kredytowy przed uruchomieniem środków.

 

(kd)/wp/

Ogromne problemy z programem Mieszkanie dla Mło...
Dane z aplikacji pogrążyły gwałciciela i morder...
Szykuje się kolejna rewolucja w umowach o pracę...
Kluczowe zmiany dla kierowców! Policja nie będz...
DARMOWE konta i karty to dopiero początek. Bank...
Zapłacimy w całej Polsce! Rząd wprowadził już n...
Długo wyczekiwane zmiany na Allegro. Na tę opcj...
Mleko dla dzieci skażone Sarmonellą. Minimum 12...