adwokat,komornik,radca prawny,notariusz

Dziś jest Środa 23 kwietnia 2014 r.
Szukaj
Skuteczny Adwokat       Lista prawników       Adwokat       Zofia Gładysz
Dołącz do nas: 

 
 • Kryterium jakości dla zamówień publicznych, których przedmiotem są usługi

  Kryterium jakości dla zamówień publicznych, których przedmiotem są usługi

  Zdaniem Prawnika: Justyna Kyć z Kancelarii Ślązak, Zapiór i Wspólnicy: Jak natomiast stosować kryterium jakości w stosunku do usług? Skoro kryteria oceny ofert nie mogą dotyczyć właściwości wykonawcy, to jak prawidłowo ocenić jakość świadczonych przez niego usług?

 • Nasz Patronat: KONGRES WINDYKACYJNY V edycja

  Nasz Patronat: KONGRES WINDYKACYJNY V edycja

  Kongres odbędzie się w dniach 21-22 maja 2014 r. w Warszawie. Zapraszamy Państwa do wyboru jednej z dwóch sekcji tematycznych: Skuteczny outsourcing usług windykacyjnych część II vs. Skuteczne Zabezpieczenia Należności  – w praktyce.

 • Najpopularniejsze książki prawnicze 2013 w rankingu księgarni LexisNexis

  Najpopularniejsze książki prawnicze 2013 w rankingu księgarni LexisNexis


  Początek roku to dobry czas na podsumowanie minionego roku oraz przypomnienie ważnych tytułów, które pojawiły się na rynku wydawnictw prawniczych.

 • TERMIN ZAWARCIA UMOWY PRZYRZECZONEJ

  TERMIN ZAWARCIA UMOWY PRZYRZECZONEJ

  Zdaniem Prawnika: Anna Kasza z Kancelarii Ślązak, Zapiór i Wspólnicy: Umowa przedwstępna obok funkcji pomocniczej w procesie zawierania umów, pełni także funkcję gwarancyjna. Daje ona pewne poczucie pewności i zapewnia dojście do skutku umowy przyrzeczonej, po spełnieniu się określonych wymagań.

 • Gwałt już ścigany z urzędu

  Gwałt już ścigany z urzędu

  Do tej pory tego typu przestępstwa ścigane były na wniosek pokrzywdzonego, a od teraz ścigane będą z urzędu.


 • ADWOKAT
 • Zofia Gładysz

  ADWOKAT

  ul.Piłsudskiego 20
  39-400 Tarnobrzeg (Podkarpackie)
  Telefon: 15 823 69 61
  Fax: 15 823 69 61
  Oceny Użytkowników
  Średnia ocen: 1.00
  Ilość ocen: 2
 • LOKALIZACJA

Jeżeli nie zgadzasz się z komentarzem wyślij zgłoszenie wypełniając formularz znajdujący się tutaj

Wystaw ocenę i dodaj komentarz

Zgłoś błąd na stronie profilu

Aby zadać pytanie należy być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu.
Jeżeli nie zgadzasz się z komentarzem wyślij zgłoszenie wypełniając formularz znajdujący się tutaj

 • Komentarze (2)
 • Izabela
  Pani mecenas przy pierwszym spotkaniu sprawia wrażenie bardzo pozytywne. Jest miła, wzbudza zaufanie. Kiedy zdobędzie już klienta nie ma czasu, nie jest zainteresowana spotkaniem przed rozprawą w celu ustalenia podstawowych faktów. Za spotkanie przed rozprawą zainkasowała opłatę jak za poradę prawną, chociaż honorarium zostało już uiszczone. W pozwie, który napisany był chaotycznie i można powiedzieć mało profesjonalnie pomyliła wiele danych, co późnej było wykorzystane przeciwko mnie. Na rozprawę przyszła nieprzygotowana przed salą trzeba było wyjaśniać jej podstawowe fakty. Na drugiej rozprawie wcale się nie pojawiła (w tym samym czasie miała inną sprawę rozwodową) i przysłała aplikantkę bez poinformowania o tym. Przy ustalaniu kwoty alimentów zawyżyła stawkę(im wyższa kwota, o którą się walczy, tym wyższe jej honorarium), która była nieosiągalna do wywalczenia. Jako adwokat z wieloletnim stażem powinna wiedzieć o jaką kwotę można się ubiegać, żeby nie wyjść na fantastę, który "porywa się z motyką na słońce". Po praktycznie przegranej sprawie proponuje apelację, ale oczywiście za dodatkowe honorarium. Reasumując aplikantka, przysłana na zastępstwo była o wiele lepiej przygotowana niż słynna pani adwokat. Jej usługa to totalna porażka, dlatego zastanówcie się przy wyborze prawnika, bo naprawdę są od niej lepsi, przede wszystkim kompetentni i nie trzymają kilku srok za ogon.
  Data dodania: 2014-02-20
  Ocena: 1/7
 • Dzielnytata
  Świetnie nieszcy rodziny i ludzi http://www.aferyprawa.eu/Adwokatura/Adwokatka-Zofia-Gladysz-kancelaria-w-Tarnobrzegu-za-kase-zniszczy-nie-tylko-faceta-ale-i-cala-rodzine-z-listow-do-Redakcji
  Data dodania: 2014-02-08
  Ocena: 1/7
Informujemy, że serwis 'SkutecznyAdwokat.pl' ma charakter poglądowy i informacyjny. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za komentarze, oceny użytkowników serwisu. Opinie dodane w serwisie są własnością ich autorów. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Dodaj adwokata

Najciekawsze Opinie


1

Artykuły Specjalne


Wybrane z forum
All rights reserved 2012 SkutecznyAdwokat.pl