adwokat,komornik,radca prawny,notariusz

Dziś jest Wtorek 4 sierpnia 2015 r.
Szukaj
Skuteczny Adwokat       Lista prawników       Komornik       MARCIN KOZIARA
Dołącz do nas: 
 
 • Polskie prawo blokuje rozwój firm

  Polskie prawo blokuje rozwój firm

  W Polsce biznes nadal napotyka na bariery, które ograniczają jego rozwój. W najgorszej sytuacji są małe firmy, które potrzebują odpowiednich środków na start. Bez zmian w prawie biurokracja w Polsce będzie negatywnie wpływać na całą gospodarkę.

 • Dobre przepisy antymobbingowe?

  Dobre przepisy antymobbingowe?

   Wprowadzone w Polsce przepisy mające przeciwdziałać mobbingowi w pracy są dobre i nie ma potrzeby ich zmieniać – ocenia resort pracy i zapowiada promowanie dobrych praktyk wśród pracodawców. 

 • Zaostrzą przepisy o monitorowaniu sieci?

  Zaostrzą przepisy o monitorowaniu sieci?

  Utrzymująca się napięta sytuacja międzynarodowa może doprowadzić do zaostrzenia przepisów dotyczących śledzenia aktywności internautów przez służby państwowe. 

 • 18 kwietnia Dniem Bezpłatnych Porad Prawnych

  18 kwietnia Dniem Bezpłatnych Porad Prawnych

  IX Dzień Bezpłatnych Porad Adwokackich odbędzie się 18 kwietnia br. i obejmie swym zasięgiem całą Polskę.

 • Przestępstwa karuzelowe

  Przestępstwa karuzelowe

  Skala wyłudzeń – dzięki wprowadzonym w ostatnim czasie rozwiązaniom – jest mniejsza niż w ubiegłym roku, jednak wciąż jest to poważny problem.

 • Czy zakaz konkurencji dopuszczalny jest przy umowie cywilnoprawnej?

  Czy zakaz konkurencji dopuszczalny jest przy umowie cywilnoprawnej?

  ZDANIEM PRAWNIKA: Magdalena Nawrocka z Kancelarii Ślązak, Zapiór i Wspólnicy: Chcąc zabezpieczyć swoje interesy firmy coraz częściej zawierają umowy o zakazie konkurencji. Zakaz konkurencji jest instytucją znaną na gruncie prawa pracy. W art. 1011 i 1012 kodeksu pracy przewidziano bowiem możliwość zawarcia umowy o zakazie konkurencji.


 • KOMORNIK
 • MARCIN KOZIARA

  KOMORNIK

  KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W ŁASKU
  ul.Armii Ludowej 65
  98-100 Łask (Łódzkie)
  Telefon: 043 675 59 01
  Fax: 043 671 46 15
  Oceny Użytkowników
  Średnia ocen: 2.81
  Ilość ocen: 16
 • LOKALIZACJA

Jeżeli nie zgadzasz się z komentarzem wyślij zgłoszenie wypełniając formularz znajdujący się tutaj

Wystaw ocenę i dodaj komentarz

Zgłoś błąd na stronie profilu

Jeżeli nie zgadzasz się z komentarzem wyślij zgłoszenie wypełniając formularz znajdujący się tutaj

 • Komentarze (16)
 • aseret
  Ludzie pracujacy u p.Koziary nie sa w stanie podac konkretow.Dzwonilam w polowie marca bylo 300 zl. zadluzenia,10 kwietnia z konta bylo zabrane 870 zl.Dzwoniac 16 kwietnia powiedziano mi ze jeszcze mam zadluzenia 200.Po moim stanowczym stwierdzeniu ze nie powinno byc juz zadluzenia Pani stwierdzila ze nie ma go juz,ale musza jeszcze czekac na odpowiedz wierzyciela.Teraz czekac na odblokowanie konta lub smierc glodowa-chyba to drugie doczekam sie predzej.
  Data dodania: 2015-04-17
  Ocena: 1/7
 • Pyzia
  Śmiechu warte-po co im telefon w tej kancelarii jak nie odberaja wiecznie linie zajete,mysle że ta kancelaria nie zrobi kariery.
  Data dodania: 2015-03-24
  Ocena: 1/7
 • :)
  A no właśnie... ignorantia iuris nocet- nieznajomość prawa szkodzi... Zabawne jest czytanie tych negatywnych komentarzy. Komornik nie ma wglądu w konto bankowe dłużnika i to właśnie w interesie dłużnika jest przedstawienie wpływów na ten rachunek, czyli jak wcześniej już ktoś wspominał zas. rodzinnego, pensji, itd. Jeśli narobiło się długów- trzeba liczyć się nie tylko z zajęciem wynagrodzenia, ale również rachunku bankowego, itd. Komornik aby utrzymać się w tej branży i pozyskać nowych wierzycieli musi się jakoś wykazać! Wg mnie głupotą jest obwiniać Komornika za to, że "zajął mi wypłatę"! To są jego obowiązki!
  Data dodania: 2015-02-25
  Ocena: 7/7
 • lucyna
  komornik ten również zajął moje konto bankowe chociaż mój pracodawca mu co miesiąc odprowadza 50% mojego wynagrodzenia. Od 2 miesięcy proszę o odblokowanie wpływów na konto bo jest również współwłaściciel konta który otrzymuje emeryturę chociaż nie jest wierzycielem niestety nie możne korzystać z emerytury bo pracownicy kancelarii od 2 miesięcy nie potrafią przeczytać prośby o uwolnienie emerytury i tak latam od banku gdzie słyszę od pań ze nie mogą odblokować konta bo komornik nie umie sformułować zdania by uwolnić wpływy z ZUS. Prowadziłam również droga mailowa korespondencję Od tygodnia proszę o informacje jakie mam jeszcze zadłużenie bez odpowiedzi . Mamy prawo do szczęścia lecz nie mamy szczęścia do prawa tym bardziej jak jesteśmy dłużnikami czasem nie z własnego wyboru DAJE KOMORNIKOWI 7 PUNKTÓW ZA SKUTECZNE GNĘBIENIE LUDZI
  Data dodania: 2015-02-20
  Ocena: 7/7
 • fnn,n
  ludzie zlosci sie z tym do telewizji tvn uwaga albo interwencja moze to cos poskutkuje
  Data dodania: 2014-10-21
  Ocena: 1/7
 • e
  Po prostu żenada! Zaraz po założeniu mi blokady w banku wpłaciłam zaległą kwotę . Po tygodniu zadzwoniłam z pytaniem dlaczego nadal mam zablokowane konta i okazało się, że panie w kancelarii w ogóle nie zorientowały się, że należność spłaciłam. Ponieważ pismo wysłano również do zakładu pracy potrącono mi tę kwotę również z wypłaty (dwa tygodnie po mojej spłacie) pomimo tego, że pani z kancelarii zarzekała się, że tak się nie stanie - przypuszczam, że nie wysłali do zakładu pracy żadnej informacji o tym,że zaległość spałciłam. Na koniec okazało się, że z konta w banku kwotę też potrącono. W konsekwencji zabrali mi 4500 zł, zamiast 1500. Panie odbierające telefony w Kancelarii w ogóle nie są zorientowane w tym, co robią. Dzisiaj się dowiedziałam, że w ciągu 5-ciu dni zwrócą mi "nadpłatę". Zobaczymy....
  Data dodania: 2014-07-10
  Ocena: 1/7
 • NINA
  moe mi ktos pomuc mi tesz zajol moje wynagrodzenie bez prawnie co mam zrobic
  Data dodania: 2014-06-13
  Ocena: 1/7
 • misiek
  moje zdanie jest takie ja rozumiem ze sa rozne problemy ktore maja osoby z dlugami. ale komornika nie wolno sie bac . wszystko nam zabiora ale duszy nie . a na tamtym swiecie odpowiedza za to . pozdrawiam i dluznicy nie martwcie sie
  Data dodania: 2014-03-27
  Ocena: 1/7
 • Lotnik
  Kancelaria bardzo kiepskiej jakości. Pracujące tam osoby mają olewający stosunek. Pani umówiła się na telefon, słowa nie dotrzymała. Tak kilka razy. Prośba o wysłanie potwierdzenia spłaty zadłużenia bez odpowiedzi. Nie polecam. Amatorszczyzna.
  Data dodania: 2014-03-25
  Ocena: 1/7
 • żenada
  ten pan chyba pomylił się ze swoim powołaniem, a na pewno nie wie jakie są jego obowiązki. Bez żadnego powiadomienia zajął moje konto, na które wpływają świadczenia rodzinne dla moich dzieci i alimenty dla starszej córki. Na drugi dzień po jego zajęciu komorniczym przyszły rodzinne, których nie mogę teraz odzyskać, człowiek nie poważny, perfidny służbista bez serca ale i z takimi można wygrać :) .
  Data dodania: 2014-03-23
  Ocena: 1/7
 • niezadowolona
  Ciekawa jestem kto temu Panu wystawil dobre oceny... To prawda, ze ten Pan nie pamieta czym jest kwota wolna od zajecia.. Zajal mi swiadczenia rodzinne, wynagrodzenie, ktore nie bylo moje tylko wplywalo na moje konto.. Ludzie, ktorzy tam pracuja (sama nie wiem czy "pracuja" to dobre okreslenie) nie wykonuje tego jak trzeba. :(:(:(:(
  Data dodania: 2014-01-27
  Ocena: 1/7
 • dida
  Może i skuteczny jest, bo jezeli zajmuje ludziom nieprawnie konta ściągając kwotę wolną od potrącń komorniczych. Kancelaria p Marcina Koziara zajęła moj rachunek bankowy na który wpływa moja pensja najniższa krajowa której nie wolno mu zabrac a mimo tego zrobił to. Od 3 tyg negocjuje z nimi oczywiscie przyznali mi racje ale pieniedzy ktore ściągnęli nie wroca . Moge ich zaskarzyc i sprawe wygram ale nie stac mnie nawet na opłate sądąwą. To jest moje jedyne żródło utrzymania. Nie wiem co dalej zrobie. Zyjemy w panstwie w ktorym prawo ustala komornik.
  Data dodania: 2013-12-03
  Ocena: 1/7
 • aborowski
  Niestety może bardzo dobry w odzyskiwaniu długów, ale niestety pracownicy kancelarii, bardzo aroganccy i złośliwi w stosunku do dłużników nawet tych tak jak ja, którzy wszystkie należności spłacili w terminie. Spłaciłam wszystkie należności i od pół roku nie mogę doprosić się o potwierdzenie spłaty i zakończenia egzekucji. Moje prośby są ignorowane, za każdym razem coś innego wymyślają poniżając mnie, że to mój problem i oni nic nie muszą a jak proszę o rozmowę z przełożonymi to za każdym razem słyszę kpinę i rozmowy są złośliwie rozłączane. Czy tak powinna działać dobra kancelaria, traktując uczciwych klientów w ten sposób wykorzystując-nadużywając swoją pozycję-wyższość w stosunku do byłych dłużników, którzy tylko proszą o potwierdzenie spłaty wszystkich należności?????????
  Data dodania: 2013-09-14
  Ocena: 1/7
 • chwiej
  bardzo dobry. skuteczny i szybki. polecam
  Data dodania: 2010-12-10
  Ocena: 7/7
 • Blakier
  Pan Marcin to komornik z prawdziwego zdarzenia. Egzekucja błyskawiczna i niezwykle skuteczna. Dłużnicy, strzeżcie się :)
  Data dodania: 2010-11-10
  Ocena: 6/7
 • Piotr
  Bardzo dobry, sumienny mlody komornik. Egzekucja przeprowadzona szybko i skutecznie. Polecam
  Data dodania: 2010-02-05
  Ocena: 7/7
Informujemy, że serwis 'SkutecznyAdwokat.pl' ma charakter poglądowy i informacyjny. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za komentarze, oceny użytkowników serwisu. Opinie dodane w serwisie są własnością ich autorów. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Znajdź i oceń

Wybierz kategorię

ADWOKAT
 
RADCA PRAWNY
NOTARIUSZ
 
KOMORNIK
DORADCY
 
RZECZNICY
 
opinie o adwokatach opinie o notariuszach oceń prawnika adwokaci notariusze radcy prawni komornicy
 
 • Polskie prawo blokuje rozwój firm

  Polskie prawo blokuje rozwój firm

  W Polsce biznes nadal napotyka na bariery, które ograniczają jego rozwój. W najgorszej sytuacji są małe firmy, które potrzebują odpowiednich środków na start. Bez zmian w prawie biurokracja w Polsce będzie negatywnie wpływać na całą gospodarkę.

 • Dobre przepisy antymobbingowe?

  Dobre przepisy antymobbingowe?

   Wprowadzone w Polsce przepisy mające przeciwdziałać mobbingowi w pracy są dobre i nie ma potrzeby ich zmieniać – ocenia resort pracy i zapowiada promowanie dobrych praktyk wśród pracodawców. 

 • Zaostrzą przepisy o monitorowaniu sieci?

  Zaostrzą przepisy o monitorowaniu sieci?

  Utrzymująca się napięta sytuacja międzynarodowa może doprowadzić do zaostrzenia przepisów dotyczących śledzenia aktywności internautów przez służby państwowe. 

 • 18 kwietnia Dniem Bezpłatnych Porad Prawnych

  18 kwietnia Dniem Bezpłatnych Porad Prawnych

  IX Dzień Bezpłatnych Porad Adwokackich odbędzie się 18 kwietnia br. i obejmie swym zasięgiem całą Polskę.

 • Przestępstwa karuzelowe

  Przestępstwa karuzelowe

  Skala wyłudzeń – dzięki wprowadzonym w ostatnim czasie rozwiązaniom – jest mniejsza niż w ubiegłym roku, jednak wciąż jest to poważny problem.

 • Czy zakaz konkurencji dopuszczalny jest przy umowie cywilnoprawnej?

  Czy zakaz konkurencji dopuszczalny jest przy umowie cywilnoprawnej?

  ZDANIEM PRAWNIKA: Magdalena Nawrocka z Kancelarii Ślązak, Zapiór i Wspólnicy: Chcąc zabezpieczyć swoje interesy firmy coraz częściej zawierają umowy o zakazie konkurencji. Zakaz konkurencji jest instytucją znaną na gruncie prawa pracy. W art. 1011 i 1012 kodeksu pracy przewidziano bowiem możliwość zawarcia umowy o zakazie konkurencji.


 • ZDANIEM PRAWNIKA

  Wypowiedzenie bezterminowej umowy świadczenia usług lub umowy współpracy

  Wypowiedzenie bezterminowej umowy świadczenia usług lub umowy współpracy

  Mateusz Dąbroś, autor bloga Umowny.pl , pisze: Praktycznie każdy przedsiębiorca przynajmniej raz spotkał się z umową o świadczenie usług, która została zawarta na czas nieokreślony. Prowadzący działalność handlową często są także stroną tzw. umów o stałej współpracy, które w wielu przypadkach są zawierane na czas nieokreślony. Czy to oznacza, że przedsiębiorca jest „niewolnikiem” takiej umowy do czasu, aż druga strona zgodzi się na zwolnienie go ze zobowiązania? Co należy zrobić w sytuacji, kiedy dany podmiot nie chce już być stroną zawartej umowy, a w jej treści nie przewidziano sposobu wypowiedzenia?

 • ZDANIEM PRAWNIKA

  Projekt budowlany – czy notariusz ma prawo badać jego treść i zgodność z przepisami prawa?

  Projekt budowlany – czy notariusz ma prawo badać jego treść i zgodność z przepisami prawa?

  Adw. Anna Wieczorek, autorka bloga deweloperski.com , pisze: Jeden z notariuszy, u którego miało dojść do zawarcia umowy deweloperskiej, odmówił dokonania tej czynności twierdząc, iż projekt budowlany jest niezgodny z przepisami rozporządzenia, które określa jego szczegółowy zakres i formę. Chodzi tutaj o rozporządzenie Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 25 kwietnia 2012 roku w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego (Dz. U. z 2012 r., poz. 462 z późn. zmianami). Czy notariusz rzeczywiście miał podstawę do odmowy dokonania czynności polegającej na sporządzeniu aktu notarialnego dokumentującego zawarcie przez strony umowy deweloperskiej z uwagi na fakt, iż w jego ocenie projekt budowlany jest niezgodny z prawem?

 • ZDANIEM PRAWNIKA

  Z intercyzą czy bez?

  Z intercyzą czy bez?

  Adw. Katarzyna Stabińska, autorka bloga "Spółki z górnej półki", pisze: Panuje przekonanie, że kiedy prowadzi się biznes, obowiązkowo trzeba podpisać intercyzę. Ten pogląd nadaje się do quizu „prawda czy mit?” A prawda jest taka, że wszystko zależy od tego, na jakim etapie związku podejmujemy decyzję, jaki jest charakter działalności i związane z nią ryzyko, jak duży jest nasz majątek. Dzisiaj krótko na temat tego, że wspólność majątkowa nie zawsze jest taka zła.

 • ZDANIEM PRAWNIKA

  Terroryzm w Tunezji – jakie prawa mają klienci biura podróży?

  Terroryzm w Tunezji – jakie prawa mają klienci biura podróży?

  Mateusz Dąbroś, autor bloga umowny.pl , pisze: W ostatnim czasie w polskich mediach stale przewija się temat zamachów terrorystycznych w Tunezji, w którym to kraju zasłużony urlop spędza wiele polskich rodzin. Dyskusja koncentruje się także wokół tego, czy biuro podróży w sytuacji znacznego prawdopodobieństwa wystąpienia zamachów terrorystycznych może odwołać planowaną wycieczkę. Jakie mogą być w takiej sytuacji roszczenia klientów wobec biura? Czy turyści sami mogą zrezygnować z wycieczki uznając, że nie wyrażają woli na wyjazd do niebezpiecznego miejsca? W niniejszym artykule postaram się udzielić pokrótce odpowiedzi na wymienione pytania.

 • ZDANIEM PRAWNIKA

  Wykładnia niejednoznacznej treści umowy – jak to robić?

  Wykładnia niejednoznacznej treści umowy – jak to robić?

  Mateusz Dąbroś, autor bloga umowny.pl, pisze:  „(…) za każdym razem podejrzewam, że zgoda jest najgorszym ze złudzeń” – słowa argentyńskiego pisarza, Julio Cortázara, niezwykle celnie oddają to, co często zdarza się przy interpretacji postanowień umowy handlowej. Praktyka wielokrotnie potwierdza, że na etapie zawierania umowy stronom może się tylko wydawać, iż rozumieją dokładnie tak samo wszystkie jej postanowienia. Ten złudny stan zazwyczaj trwa do chwili powstania sporu co do wykładni postanowień umownych, który często kończy się w sądzie.

 • Zdaniem Prawnika

  Kiedy zamawiający może ponownie wezwać wykonawcę do złożenia wyjaśnień?

  Kiedy zamawiający może ponownie wezwać wykonawcę do złożenia wyjaśnień?

  Justyna Kyć z Kancelarii  Ślązak Zapór i Wspólnicy:  Wystosowując do wykonawcy wezwanie przed wyborem najkorzystniejszej oferty należy pamiętać o tym, że do składania wyjaśnień (zarówno w trybie art. 87 ust. 1 p.z.p., jak i art. 26 ust. 1 p.z.p.) zamawiający może wzywać wielokrotnie, natomiast do uzupełnienia dokumentów (w trybie art. 26 ust. 3 p.z.p.) tylko raz. Dla niektórych zamawiających zaskoczeniem jest to, że o wyjaśnienie treści oferty mogą zwracać się do wykonawców tyle razy, ile uznają za konieczne.

 • Zdaniem Prawnika

  Niedobrana para – czyli o problemie reprezentacji łącznej jednego prokurenta
  z członkiem zarządu.

  Niedobrana para – czyli o problemie reprezentacji łącznej jednego prokurenta <br>z członkiem zarządu.

  Adw. Katarzyna Stabińska:  30 stycznia Sąd Najwyższy wydał uchwałę, w której stwierdził, że niedopuszczalny jest wpis do rejestru przedsiębiorców w Krajowym Rejestrze Sądowym jednego prokurenta z zastrzeżeniem, że może on działać tylko łącznie z członkiem zarządu. Jakie konsekwencje rodzi to orzeczenie i co w praktyce oznacza to dla zarządów firm?

 • Zdaniem Prawnika

  Czy zamawiający musi dokonać odbioru dzieła, które ma wady?

  Czy zamawiający musi dokonać odbioru dzieła, które ma wady?

  Mateusz Dąbroś z Kancelarii Ślązak, Zapiór i Wspólnicy:  Przyjmijmy, że wykonawca dzieła wykonał je wadliwie – urządzenie ma wady fizyczne, które zostały dostrzeżone przez zamawiającego jeszcze przed odbiorem dzieła. Wykonawca jednak domaga się od zamawiającego, aby dzieło odebrał. Co w takiej sytuacji powinien zrobić zamawiający? Czy może odmówić odbioru dzieła? Czy też powinien je odebrać, a następnie dochodzić od wykonawcy roszczeń z tytułu rękojmi za wady? Odpowiedź nie jest jednoznaczna i zależy od konkretnej sytuacji i charakteru wady.


 • ZAIKS – meloman u fryzjera

    W wielu punktach handlowych i usługowych gra muzyka. Czy właściciele sklepów, salonów, fryzjerskich kosmetycznych czy pubów muszą  ponosić opłaty na rzecz autorów...

 • Z serem za kratki

    Sprzedaż oscypków bez certyfikatu może grozić nawet więzieniem.
 • Zobacz starsze
Przegląd mediów
Przegląd mediów

 • Polska będzie cyfrowa?

    Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju podczas briefingu prasowego dnia 26 maja przedstawiło Program Operacyjny Polska Cyfrowa (PO PC).

 • Reklamacja bez paragonu – możliwa czy nie?

  W interesie sprzedawców jest unikanie uwzględniania reklamacji. Z tego względu informują klientów, że reklamacje mogą być rozpatrzone tylko w sytuacji posiadania paragonu. Prawo jednak stanowi inaczej....

 • Zmiany na drogach – pierwsze podsumowania

    W niespełna dwa tygodnie od obowiązywania nowych przepisów, widać pierwsze efekty zaostrzenia prawa.

 • Bez wolnych mediów Polska nie rozkwitnie gospodarczo

  Rozwój gospodarczy Polski hamuje brak w pełni wolnych mediów – ocenia Matthew Tyrmand, amerykański ekonomista i syn Leopolda Tyrmanda. Według niego polscy dziennikarze rzadko podejmują kontrowersyjne...

 • Szykują się fuzje i przejęcia na dużą skalę

   Sukcesy w eksporcie na zagraniczne rynki skłaniają polskich przedsiębiorców do myślenia o fuzjach i przejęciach. Sprzyjają temu również warunki gospodarcze, czyli przedłużające się problemy...

 • Prywatne inicjatywy szansą dla górnictwa

   Dalsze utrzymywanie rządowego parasola nad polskim górnictwem źle się skończy dla branży – uważa przewodniczący rady nadzorczej Impexmetalu Arkadiusz Krężel. 

 • Do sądu za remont

  Bałagan na klatce schodowej i nadmierny hałas – to najczęstsze uciążliwości remontu mieszkania w budynkach wielorodzinnych. Mieszkańcy nie są jednak bezbronni. Gdy bezpośrednia rozmowa z właścicielem lokalu...

 • Polskie prawo blokuje rozwój firm

  W Polsce biznes nadal napotyka na bariery, które ograniczają jego rozwój. W najgorszej sytuacji są małe firmy, które potrzebują odpowiednich środków na start. Bez zmian w prawie biurokracja w...

 • System podatkowy skrytykowany przez przedsiębiorców

   Dwie trzecie przedsiębiorców nisko ocenia jakość przepisów podatkowych, a 86 proc. przyznaje, że zmieniają się one zbyt często – wynika z badań firmy Podatkowiec. Choć system podatkowy wielu...

 • Firma z Łodzi sfałszowała opinię bankową?

  System rowerów miejskich w Łodzi nie ruszy – jak wcześniej zapowiadano – 1 maja br. W przetargu na system rowerów miejskich wystartowały dwie firmy – oferta Nextbike została jednak...

 • Będą obniżki cen energii

  Na początku maja wchodzi w życie nowa ustawa o odnawialnych źródłach energii. Pozwoli ona firmom z tego sektora na rozpoczęcie dużych inwestycji. 

 • Zmiany w przepisach o badaniach lekarskich pracowników

    1 kwietnia zmieniły się zasady wstępnych badań lekarskich. Pracodawcy nie muszą wysyłać na nie nowych pracowników, którzy dostarczą ważne orzeczenie lekarskie z poprzedniego miejsca...
 • Zobacz starsze
Przegląd mediów
Dodaj adwokata

Najciekawsze Opinie


111

Artykuły Specjalne


Wybrane z forum
All rights reserved 2012 SkutecznyAdwokat.pl