Niemcy pokazali nagranie z wypadku, które porusza i bije w sieci rekordy popularności. To wstrząsające, ale tak się dzieje naprawdę! [VIDEO]

Akcję popierają wszystkie służby, zarówno policja, straż pożarna, jak i pogotowie. Film ma być przestrogą i apelem skierowanym do wszystkich uczestników ruchu drogowego.

 

Kobieta ginie w wypadku samochodowym, podczas gdy jej syn ze znajomymi filmuje wypadek samochodowy, a nagrania i zdjęcia udostępnia innym. Taki sposób zachowania to spore utrudnienie w pracy służb ratunkowych. Warto tu zaznaczyć, że dopiero po jakimś czasie chłopak orientuje się, że w wypadku zginęła jego matka.

 

Film bije w sieci rekordy popularności. Policja, straż pożarna i ratownicy medyczni w pełni popierają akcję i liczą, że po obejrzeniu nagrania wiele osób zastanowi się co jest w takich wypadkach ważniejsze – ratowanie ludzkiego życia czy chwalenie się zdjęciami z miejsca zdarzenia.

 

To autorski projekt stworzony przez Elenę Walter i Emanuela Zandera-Fusillo (przy współpracy strażaków z Osnabrück) w ramach pracy magisterskiej na uniwersytecie w Dortmundzie. Nagranie zostało udostępnione w internecie, a wyniki jego popularności są zaskakujące.

 

Na Youtube ma już 696 271 wyświetleń, zaś na Facebooku zostało wyświetlone już 207 tys. razy i udostępnione 2,5 tys. razy. Autorzy nagrania nie spodziewali się aż takiego wyniku. Mają jednak nadzieję, że jego publikacja przyniesie pozytywne efekty i sprowokuje do społecznej dyskusji na temat takich zachowań.

 

Koniecznie obejrzyjcie nagranie:

Schaulustige #SeiKeinGaffer

Aufgrund der vielen Fassungen, die inzwischen kursieren, hier unserer Film im Original und in 4K!#seikeingaffer #schaulustigeUnser Dank gilt allen, die das Projekt möglich gemacht haben!Feuerwehr Osnabrück Freiwillige Feuerwehr Stadtmitte Bürgerverein Wüste Osnabrück e.V.Sparkasse Osnabrück

Publié par Blickfänger GbR sur dimanche 31 décembre 2017

(kd)/mypolacy,facebook,yt/Ważna zmiana w usługach Poczty Polskiej. Firmy ...
poczta polska,sms,powiadomienie,telefon do kuriera,
Co grozi za “szeryfowanie” na drodz...
szeryf,przepisy drogowe,policja,kara,mandat
Rewolucyjne zmiany w Kodeksie pracy. Umowy, war...
praca,pracownik,pracodawca,umowa o prace,kodeks pracy
NAGŁY ZWROT akcji w sprawie nowych kierowców! P...
egzamin, prawo jazdy,kierowca,przepisy
W głowie się nie mieści z czym ludzie potrafią ...
numer alarmowy,112,centrum powiadamiania ratunkowego,ratunek,pomoc,
Jechali pod prąd, stracili panowanie nad kierow...
olsztyn,policja,wypadek,pijany,kierowca
Właśnie dlatego nie powinniśmy wyprzedzać prawy...
wyprzedzanie,prawym pasem,manewr,wypadek,kolizja,samochód
Znamy wysokość waloryzacji emerytur i rent w 20...
emerytura,waloryzacja,renta,emeryci,rencisci,wskaznik waloryzaci