Kierowca nie popisał się umiejętnościami. Zachowanie kierowcy wprawiło policjantów w osłupienie, teraz musi zapłacić prawie 2 tysiące mandatu!

Policjanci srogo ukarali jednego z kierowców. Podczas weekendowej kontroli mężczyzna nie zatrzymał się do rutynowej kontroli. Policjanci szybko ustalili co było powodem jego ucieczki.

 

Do zdarzenia doszło w ubiegły weekend w godzinach porannych w Bzowie. Policjanci ze świdnickiej drogówki postanowili zatrzymać do kontroli jeden z przejeżdżających pojazdów. Zachowanie kierowcy wprawiło ich w osłupienie.

 

Pojazd natychmiast oddalił się z miejsca ze zwiększoną prędkością łamiąc przy okazji sporo przepisów drogowych. Policjanci ruszyli w pościg za kierowcą. Okazało się, że nie odjechał daleko. Nie dostosował prędkości do warunków na drodze, wpadł w poślizg i wjechał w płot.

 

Mężczyzna jednak nie odpuścił. Usiłować ukryć się między budynkami. Szybko jednak wpadł w ręce policji. Funkcjonariusze szybko ustalili dlaczego mężczyzna uciekał. Okazało się, że 28-latek z Bydgoszczy chciał uniknąć kontroli, bo nie posiadał prawa jazdy. Ponadto był poszukiwany do ustalenia miejsca zamieszkania.

 

Po zakończeniu czynności mężczyzna został zwolniony, nie obyło się jednak bez srogiej kary. Został ukarany mandatami o łącznej wartości 1750 złotych.

 

(kd)/eska/

Ogromne problemy z programem Mieszkanie dla Mło...
Dane z aplikacji pogrążyły gwałciciela i morder...
Szykuje się kolejna rewolucja w umowach o pracę...
Kluczowe zmiany dla kierowców! Policja nie będz...
DARMOWE konta i karty to dopiero początek. Bank...
Zapłacimy w całej Polsce! Rząd wprowadził już n...
Długo wyczekiwane zmiany na Allegro. Na tę opcj...
Mleko dla dzieci skażone Sarmonellą. Minimum 12...