H&M znowu ma kłopoty! Klienci doszukali się ukrytego napisu “Allah”. Sieciówka wycofuje ze sprzedaży kolejne produkty [FOTO]

W ostatnim czasie H&M zalicza jedną wpadkę za drugą. A może to klienci uwzięli się na szwedzkim gigancie? Sieciówka znowu ma kłopoty, wycofuje kolejne produkty ze sprzedaży.

 

Nie tak dawno producent został skrytykowany za reklamę, w której wziął udział czarnoskóry chłopiec w koszulce z napisem “najlepsza małpa w dżungli”. Teraz z kolei klientom nie podobają się skarpetki znanej marki.

 

Co jest nie tak ze skarpetkami? Na pierwszy rzut oka nic, nawet za drugim razem wydają się całkiem w porządku. Jest na nich przedstawiony ludzik Lego z młotem pneumatycznym, spod którego wychodzi ślad. I to właśnie z tym śladem jest problem. Zdaniem niektórych klientów odwrócony do góry nogami znaczek przypomina napis “Allah” po arabsku.

 

Sieciówka błyskawicznie zareagowała na zarzuty klientów. Rzeczniczka prasowa marki, Petra Buchinger, przeprosiła konsumentów na antenie szwedzkiego SVT:

“W H&M zawsze chcemy zaoferować najlepsze produkty, które będą doceniać nasi klienci. Wzór na tych skarpetkach prezentuje figurkę Lego i każde inne znaczenie jest przypadkowe. Przepraszamy, jeśli ten motyw jest dla kogokolwiek obraźliwy.”

 

Skarpetki zostały już wycofane ze sprzedaży. Jednak, czy to nie lekka przesada doszukiwać się w ich produktach nawet najmniejszej wady czy odrobiny skandalu? Sami oceńcie skarpetki marki H&M (chodzi o ten mały biały znaczek):

 

 

(kd)/radiozet,twitter/Ważna zmiana w usługach Poczty Polskiej. Firmy ...
poczta polska,sms,powiadomienie,telefon do kuriera,
Co grozi za “szeryfowanie” na drodz...
szeryf,przepisy drogowe,policja,kara,mandat
Rewolucyjne zmiany w Kodeksie pracy. Umowy, war...
praca,pracownik,pracodawca,umowa o prace,kodeks pracy
NAGŁY ZWROT akcji w sprawie nowych kierowców! P...
egzamin, prawo jazdy,kierowca,przepisy
W głowie się nie mieści z czym ludzie potrafią ...
numer alarmowy,112,centrum powiadamiania ratunkowego,ratunek,pomoc,
Jechali pod prąd, stracili panowanie nad kierow...
olsztyn,policja,wypadek,pijany,kierowca
Właśnie dlatego nie powinniśmy wyprzedzać prawy...
wyprzedzanie,prawym pasem,manewr,wypadek,kolizja,samochód
Znamy wysokość waloryzacji emerytur i rent w 20...
emerytura,waloryzacja,renta,emeryci,rencisci,wskaznik waloryzaci