Gangster ukrywał się przed policją przez 5 lat. Wpadł przez sentyment, zdecydowanie nie przemyślał swojej taktyki

Aż ciężko uwierzyć, że mężczyzna, który sprawnie ukrywał się przed policją przez 5 poprzednich lat wpadł przez jeden błąd. Cóż, okazuje się, że gangstera zgubił sentyment.

 

41-letni mieszkaniec Lubomierza (woj. dolnośląskie) od 2013 roku poszukiwany był listem gończym. Policja podejrzewała, że w okresie świątecznym mężczyzna może chcieć wrócić w swoje rodzinne strony. I mieli rację! Prawdopodobnie poszukiwany, jak większość osób w jego sytuacji oczekiwał, że w tym czasie policjanci nie pracują. To go jednak zgubiło.

 

Na chwilę obecną nie wiadomo gdzie przestępca ukrywał się przez te 5 lat. Pewne jest jedno, jego nieprzemyślana taktyka i sentyment pozwoliły policji na jego zatrzymanie. W okolicach Bożego Narodzenia poszukiwany postanowił powrócić w rodzinne strony.

 

„Ten schemat myślenia jednego z mieszkańców złamali dzielnicowi z Lubomierza. Po uzyskaniu informacji i przy wsparciu policjantów kryminalnych zatrzymali 41-letniego mężczyznę” – informuje policja.

 

Poszukiwany mężczyzna ma do odbycia karę pozbawienia wolności za udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Poszukiwany został już osadzony w więzieniu.

 

(kd)/dolnoslaskapolicja,fakt/

Ogromne problemy z programem Mieszkanie dla Mło...
Dane z aplikacji pogrążyły gwałciciela i morder...
Szykuje się kolejna rewolucja w umowach o pracę...
Kluczowe zmiany dla kierowców! Policja nie będz...
DARMOWE konta i karty to dopiero początek. Bank...
Zapłacimy w całej Polsce! Rząd wprowadził już n...
Długo wyczekiwane zmiany na Allegro. Na tę opcj...
Mleko dla dzieci skażone Sarmonellą. Minimum 12...